Létání pro veřejnost

Zajímají Vás podmínky za kterých se můžete proletět? Existují 4 způsoby, které se svým obsahem a provedením odlišují, ale mají jedno společné a tím je perfektní nevšední zážitek, na který budete dlouho vzpomínat.

Seznamovací let

Od 3.990 Kč / 30 min
Pro 2 – 3 cestující

Toužíte si vyzkoušet létání malým letadlem, vidět pilota při práci zblízka, klást mu otázky? Kochat se krajinou Hané, omrknout hrad Bouzov, Svatý kopeček, Plumlovskou přehradu, Dlouhé stráně, Praděd, Slezskou Hartu a další a přitom se něco dozvědět o základech létání? Není nic snadnějšího než seznamovací let.

Pilotem na zkoušku

9.450 Kč / 60 min letu + 2 hodiny teorie
Pro 1 osobu

Pokud si vy nebo někdo blízký stále kladete otázku jaké to je být pilotem, není nic lepšího než to zkusit nanečisto. Jsou to vlastně první dvě hodiny teorie a první hodina praktického létání z osnovy výuky pilota letounů. Věnovat se vám bude letecký instruktor a vše s vámi projde jako byste byli ve škole pro piloty. A pokud se rozhodnete výcvik zahájit, lze takový let započítat jako splněný.

Lety se sdílenými náklady

Náklady od 2.000 Kč / 60 min / osoba
Pro 2 – 3 cestující

Proletět se a o náklady podělit můžete také s dopravními piloty ve výcviku, kteří už samozřejmě mají pilotní licenci, ale pro profesionální létání musí mít určitý nálet hodin. Říká se tomu time building a je škoda, aby piloti létali jen tak s poloprázdným letadlem. Spousta z nich tak nabízí svým známým společné létání nebo menší výlety. Přidat se však může kdokoliv.

Letecké výlety a expedice

Individuální náklady
Pro 2 cestující

V letní sezóně občas některý z našich pilotů organizuje letecké výlety do zahraničí, nejčastěji pak na pár dní nebo víkend do Chorvatska. Tyto expedice jsou organizovány jako soukromé lety, náklady se rozdělují mezi účastníky, trasa i termín je většinou předem stanoven organizátorem letu po dohodě s účastníky.

Bezpečnost letu je pro všechny zúčastněné maximální prioritou, proto je třeba vždy počítat s možností, že let na který se těšíte bude zrušen, nebo přeplánován. O provedení letu rozhoduje velící pilot zejména s ohledem na počasí v místě vzletu, na trati i na letišti přistání.

Všechny uvedené částky jsou včetně přistávacích poplatků a případného DPH.

Mám zájem o létání

Prosím, vyplňte toto pole.
Zadejte prosím platnou e-mailovou adresu.
Prosím, vyplňte toto pole.
Mám zájem o *
Zvolte prosím nejdříve nějakou možnost.
Prosím, vyplňte toto pole.

Mám zájem o létání

Prosím, vyplňte toto pole.
Zadejte prosím platnou e-mailovou adresu.
Prosím, vyplňte toto pole.
Mám zájem o *
Zvolte prosím nejdříve nějakou možnost.
Prosím, vyplňte toto pole.

Plánované létání a expedice
Aktuálně nejsou plánovány žádné lety. Sledujte náš Facebook!