Létání pro veřejnost

Zajímají Vás podmínky za kterých se můžete proletět? Existují 4 způsoby, které se svým obsahem a provedením odlišují, ale mají jedno společné a tím je perfektní nevšední zážitek, na který budete dlouho vzpomínat.

Vyhlídkové lety

Od 3.990 Kč / 30 min
Pro 2 – 3 cestující

Toužíte si prohlédnou svět z výšky nebo udělat Vašim přátelům a známým radost krásným zážitkem? Není nic snadnějšího. Trasu si zvolíte podle vašeho přání, nebo Vám nějakou oblíbenou navrhne pilot. Nejčastější v okolí Olomouce jsou lety na hrad Bouzov, Svatý kopeček, Plumlovskou přehradu, Dlouhé stráně, Praděd, Slezskou Hartu a další.

Pilotem na zkoušku

9.450 Kč / 90 min letu + 2 hodiny teorie
Pro 1 osobu

Pokud si vy nebo někdo blízký stále kladete otázku jaké to je být pilotem, není nic lepšího než to zkusit nanečisto. Oficiálně se tomu říká „Introductory flight“ a je to vlastně první hodina osnovy výuky pilota letounů. Věnovat se vám bude letecký instruktor a vše s vámi projde jako byste byli na první hodině výuky ve škole pro piloty. A pokud se rozhodnete výcvik zahájit, lze takový let započítat jako splněný.

Lety se sdílenými náklady

Náklady od 2.000 Kč / 60 min / osoba
Pro 2 – 3 cestující

Proletět se a o náklady podělit můžete také s dopravními piloty ve výcviku, kteří už samozřejmě mají pilotní licenci, ale pro profesionální létání musí mít určitý nálet hodin. Říká se tomu time building a je škoda, aby piloti létali jen tak s poloprázdným letadlem. Spousta z nich tak nabízí svým známým společné létání nebo menší výlety. Přidat se však může kdokoliv.

Letecké výlety a expedice

Individuální náklady
Pro 2 cestující

V letní sezóně občas některý z našich pilotů organizuje letecké výlety do zahraničí, nejčastěji pak na pár dní nebo víkend do Chorvatska. Tyto expedice jsou organizovány jako soukromé lety, náklady se rozdělují mezi účastníky, trasa i termín je většinou předem stanoven organizátorem letu po dohodě s účastníky.

Bezpečnost letu je pro všechny zúčastněné maximální prioritou, proto je třeba vždy počítat s možností, že let na který se těšíte bude zrušen, nebo přeplánován. O provedení letu rozhoduje velící pilot zejména s ohledem na počasí v místě vzletu, na trati i na letišti přistání.

Všechny uvedené částky jsou včetně přistávacích poplatků a případného DPH.

Mám zájem o létání

Prosím, vyplňte toto pole.
Zadejte prosím platnou e-mailovou adresu.
Prosím, vyplňte toto pole.
Mám zájem o *
Zvolte prosím nejdříve nějakou možnost.
Prosím, vyplňte toto pole.

Mám zájem o létání

Prosím, vyplňte toto pole.
Zadejte prosím platnou e-mailovou adresu.
Prosím, vyplňte toto pole.
Mám zájem o *
Zvolte prosím nejdříve nějakou možnost.
Prosím, vyplňte toto pole.

Plánované létání a expedice
Aktuálně nejsou plánovány žádné lety. Sledujte náš Facebook!